Infrasauna PANAMERA

Kvalitní a vyzkoušené výřivé vany.

Dovezeme i montujememe

tel. 727 872 670, JKbazeny@seznam.cz

Nejelitnější model !

Nyní 64.990 Kč

 • Infrasauna PANAMERA patří do kategorie německých infrasaun typu SAUNALUX. Je to nejelitnější model, který v nabídce máme. Instaluje se převážně pro zákazníky, kteří chtějí mít to nejlepší a neodradí je ani vyšší cena.
 • Infrasauna PANAMERA má dva prosklené rohy z lepeného temperovaného skla, tedy vypadá velmi prostorně a hodí se do moderních interiérů. Dotek a dojem luxusu pocítíte díky povrchové MDF úpravě exteriéru (Medium Density Fibreboards) – s povrchovou úpravou laminací, roboticky upravena s přírodní dýhou. Podkladem infrasauny je kanadský jedlovec. Tato úprava se využívá k výrobě nejdražších značkových kuchyní. Přidáním tohoto exklusivního prvku ve variantě tmavé dýhy jsme se dostali do zcela jiné úrovně infrasaun, než je na trhu běžné.
 • Tato infrasauna obsahuje navíc i světla – barevnou hudbu v interiéru, která Vás uklidní, zrelaxuje a saunování bude mít hlubší účinnek. Navíc můžete využít i bodové světlo pro čtení knížky. Sauna obsahuje turbo-keramické ohřívače s téměř okamžitým účinkem a ohřevem. Nikdy saunu nemusíte nahřívat, prostě se posadíte dovnitř a infrasauna se vyhřeje během jedné, dvou minut.
 • ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE LUXUSNÍ INFRASAUNY PANAMERA: - Kapacita pro dvě osoby – velmi prostorné! - Ergonomické na míru dělané opěrky zad - MDF povrch exteriéru (Medium Density Fibreboards) – s povrchovou úpravou laminací, roboticky upravena s přírodní dýhou. Podkladem infrasauny je kanadský jedlovec. - Interiér z kanadského jedlovce - 3 x turbo-keramické infrazářiče (okamžité saunování bez jakéhokoli čekání!) - Výkon turbo-keramických infrazářičů - 1800W - Čtecí lampa + LED barevná hudba - Ionizátor pro přírodní desinfekci vzduchu - 6mm čiré temperované sklo - Prosklená přední stěna + prosklení rohů - Exklusivní nadčasový design do moderních prostor - SAUNA AUDIO systém – AUX, FM, Mp3 - Rozměry: 1200 x 1000 x 1900 mm.
 • zpět

  zastřešení

  bazénů

  velký výběr

  bazénů

  výřivé

  vany