Infrasauna MONACO

Kvalitní a vyzkoušené výřivé vany.

Dovezeme i montujememe

tel. 727 872 670, JKbazeny@seznam.cz

Nyní 17.489 Kč

 • Infrasauna Monaco je vhodná do menších prostor. Neznamená to však, že by byl její výkon menší – naopak, na zmenšený prostor má velmi výkonné keramické zářiče 1 400 W, které jsou umístěny v zádové části sauny a ve spodní části na nohy. Charakter našich infrasaun je rozpoznatelný i u této nejmenší verze. Odráží se z ní letité zkušenosti s výrobou a distribucí infrasaun – dřevo je dokonale opracované, bez jakýchkoli třísek nebo nezahlazených ploch. To je velmi podstatný rozdíl oproti jiným výrobcům, kteří sauny vyrábí ručním způsobem. Monaco je vyráběno v sériových dávkách strojově – tím minimalizujeme riziko jakýchkoli nedodělků. S kvalitou budete rozhodně spokojeni.
 • zacvakáte klipy, zapojíte do zásuvky a relax může začít. INFRASAUNA MONACO – PARAMETRY: Velikost 90 x 90 x 180 cm - Určena pro 1 osobu - Interiér: Kanadský jedlovec - Exteriér: Kanadský jedlovec - 4x keramické zářiče - Výkon zářičů 1 400 W - Digitální ovládací panel s nastavitelnou teplotou a časem - Čtecí lampa - 6 mm temperované sklo
 • Výhody infrasaun Monaco: - Spotřeba energie je velmi nízká - Dokonalý rozměr do menších prostor - Snadná instalace, bez nutnosti a účasti elektrikáře - Velmi pokročilý design, stavebnicová konstrukce infrasauny - Efektivní výhřevný systém. - Nižší povrchová teplota je bezpečnější pro krevní oběh - Efektivnější hospodaření s el. energií. - Rovnoměrná vnitřní teplota. - Vyšší sálavost tepla, pronikajícího hlouběji do těla. - Podpůrné komponenty mohou vaše posezení učinit ještě příjemnějším.
 • zpět

  zastřešení

  bazénů

  velký výběr

  bazénů

  výřivé

  vany