00 JKbazény

Infrasauna ELEGANT 2001 L

Na těchto stránkách je stálá nabídka nejpoužívanějších Infrasaun, které jsou prověřené a odzkoušené. s dlouhou životností. Nejsme klasický eshop, u všech Infrasaun zajišťujeme montáž, dopravu a zaučení. Samozřejmně můžeme zboží zaslat, či jen dopravit na Vaší adresu. Další typy Infrasaun či náhr. dílů můžeme objednat, po domluvě.

Objednávky či dotazy na tel. 727 872 670, JKbazeny@seznam.cz

Infrasauna TRENDY 2001 M

ELEGANT 2001 L

Naše cena 49.990 Kč Akční 27.990 Kč

 • Popis produktu Infrasauna Marimex ELEGANT 2001 L se může pochlubit hned dvěmi přednostmi. V první řadě to je luxusní design umocněný velkými vchodovými dveřmi z tvrzeného tónovaného skla, díky kterému mají saunované osoby pohodlný výhled po okolí. Vzhled infrasauny opticky osvěží interiér každého domu či bytu. Druhou výhodou infrasauny Marimex ELEGANT 2001 L je použití karbonových topidel, které tělo dokonale prohřeji. Při výrobě bylo použito kvalitního dřeva kanadského jedlovce. Tento typ infrasauny umožňuje saunování dvou lidí najednou.
 • Zářiče
 • Tento typ infrasauny se může pochlubit šesti karbonovými topidly (včetně podlahového topidla). Karbonové zářiče tvoří tenké pásy, které dokáží vyvinout povrchovou teplotu 70 - 170 stupňů Celsia. Ve srovnání s keramickými zářiči dosáhnou maximální teploty pomaleji, naproti tomu mají delší životnost (při saunování 3x týdně cca 90 let).
 • Zdraví
 • Pravidelné používání infrasaun pozitivně ovlivňuje lidské zdraví. Saunování snižuje bolest, omezuje ztuhlost kloubů, zvyšuje prokrvení a působí protizánětlivě. V neposlední řadě navozuje psychickou pohodu, snižuje svalový spasmus a posiluje kardiovasklulární kondici. Infrasaunu je možné používat i v případech, kde zdravotní stav nedovoluje použití klasické sauny. Samotné saunování navozuje příjemný pocit pohody, uvolnění a relaxace. Infrasauny jsou natolik bezpečné, že se jejich technologie používá i v dětských inkubátorech.
 • Spotřeba
 • Provoz infrasaun je ve srovnání s klasickými saunami výrazně úspornější. Hlavním důvodem je nižší provozní teplota. Infračervené záření proniká hluboko do tkáně, proto není třeba saunovací proceduru opakovat. Vlnovou délkou infrazářiče 6 - 16 micrometrů (cca 4 cm do kůže) infrasauna Dante splňuje nejpřísnější směrnice EU.

 • DOPORUČUJEME

  zpět

  zastřešení

  bazénů

  velký výběr

  bazénů

  výřivé

  vany